Матінко рідна…База відпочинку по якій росіяни тільки що вгатили ракетою, була дитяча, там дітки проходили реабілітації ФОТО

База відпочинку у Сергіївці Білгород-Дністровського району на Одещині, яку у ніч на 1 липня ракетним ударом знищила росія, належала Молдові.У закладі, котрий перебував у власності Міністерства охорони здоров’я Молдови, проходили медичну реабілітацію діти з проблемами здоров’я.У Кишиневі розповіли про те, що внаслідок удару рф п’ятеро співробітників Центру отримали поранення, ще один – загинув. Про це у своєму Facebook повідомила міністр охорони здоров’я Алла Немеренко.

Вона зазначила, що реабілітаційний центр для дітей у Сергіївці належить очолюваному нею відомству. Його перед початком повномасштабного вторгнення рф в Україну саме готували до запуску після пандемії коронавірусу.“Відремонтований санаторій, з хорошими умовами, для дітей з проблемами здоров’я в Республіці Молдова, які мають можливість скористатися послугами медичної реабілітації на узбережжі Чорного моря. На жаль його діяльність припинили на час пандемії і ми тільки підготували плани по відновлення діяльності, а прийшла війна”, – зазначила Немеренко.

За словами пані міністра, до нічного удару єдиними пошкодженнями, яких зазнала будівля центру, були вибиті вікна. Нині ж санаторій зруйновано, а його персонал постраждав від злочинного удару рф.Росія вдарила ракетою по санаторію у Сергіївці на ОдещиніСанаторій у Сергіївці до та після удару РФ“Нам повідомили, що 5 працівників Центру отримали поранення та один загинув, всі вони живуть у будівлі, яка постраждала від обстрілів. Ці мирні люди зробили дні дітей Молдови красивішими, з любов’ю та відданістю подбали про їх реабілітацію і ми від усього серця бажаємо їм повного одужання. Родині загиблого колеги висловлюємо глибоке співчуття та співчуваємо”, – написала Немеренко.“Немає нічого небезпечнішого за війну. Ми щасливі, поки над нами не літають ракети, плекайте це. Решту можна виправити”, – додала вона.