Олексій Арестович повідомив інфорамцію на яку чекали мільйони українців – удар по Кримському мосту буде в день, коли…

Якщо виникне така потреба, Збройні Сили України завдадуть удару по Кримському мосту. Проте для цього потрібно обрати момент, коли знищення об’єкта завдасть максимальної шкоди РосіїТаку заяву 1 липня зробив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на його ефір у ютубі “Фейгин Live”.У цій війні немає обмежень, – АрестовичАрестович зазначив, що така атака на Кримський міст справді можливf. Проте наразі важко говорити про якісь конкретні плани військ України.

Сентиментів ніхто не відчуває. Треба буде – вдаримо по Кримському мосту, в правильний момент, у потрібний час. Не питання,– сказав радник.Він додав, що наразі у ЗСУ нібито не має озброєння, яке б технічно могло завдати удару по переправі. “Але прийде момент і… Далі подивимось. У цій війні вже давнонемає жодних обмежень”, – підсумував Арестович.Чому говорили про атаку на Кримський містПриводом для цього була подія, яка трапилася напередодні. Над мостом в обід цього ж дня з’явилися величезні хмари диму. У пропагандистських ЗМІ Кремля не могли визначитися з причинами інциденту. Тому з’явилося одразу кілька причин, чому над Керченським мостом здійнявся дим:

в управлінні федеральних автомобільних доріг “Тамань” повідомили, що вони зупинили рух буцімто через ДТП;російське МЧС повідомило, що задимлення біля Кримського мосту пов’язане з горінням трави;а ось гауляйтер Кремля в окупованому Криму Сергій Аксьонов заявив, що це їхні силовики проводили якісь навчання.