«Ще ніколи не було так соромно»: російський дипломат при ООН подав у відставку

Співробітник російського постійного представництва при ООН у Женеві Борис Бондарєв заявив про свою відставку через війну рф проти України. За його словами, за час дипломатичної служби йому ще ніколи не було так соромно за свою країну та роботу.Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі LinkedIn.«Розв’язана путіним агресивна війна з Україною, а за фактом з усім західним світом — не лише злочин проти українського народу, а й, мабуть, найтяжчий злочин проти народу росії», — написав Бондарєв.

Згідно з сайтом відділення ООН у Женеві, цей дипломат обіймав у постійному представництві посаду радника. За його словами, він перебував на дипломатичній службі 20 років.«На жаль, усі ці двадцять років рівень брехні та непрофесіоналізму в роботі МЗС увесь час зростав», — написав Бондарєв.

У коментарі Reuters він також сказав, що кілька разів висловлював свою стурбованість вторгненням в Україну старшим співробітникам посольства: «Мені сказали тримати язик за зубами, щоб уникнути наслідків».Росія ніяк офіційно не відреагувала, щодо цієї відставки.Бондарєв, імовірно, став першим російським кадровим дипломатом, який публічно заявив про свою відставку через війну в Україні.