Після передачі нам новітньої зброї ціль номер один – це Кримський міст на дно – навіть ПП0 не спасе: удар 3СY

Кримський міст залишається ціллю номер 1 для наших військових.Військовий експерт Олександр Коваленко розповів, як саме можна буде знищити Кримський міст.За його словами, вже спостерігається контрнаступ ЗСУ в Херсонській областіЯк він розповів в ефірі проекту FreeДом, для цього можливо задіяти і “Нептун”, і “Гарпун”для удару по Кримському мосту.Але питання, з якої відстані.

“Ефективність ураження такого об’єкта як Керченський міст у першу чергу залежить від максимального скорочення дистанції від пуску до ураження, щоб засоби ППО не спрацювали досить якісно”, – говорить експерт.Тобто він натякає на деокупацію Запорізької та Херсонської областей, оскільки саме в такому випадку відкриються найбільш вигідні позиції для ведення вогню по Керченському мосту – Мелітополь, Бердянськ, Генічеськ.За словами Коваленка, вже спостерігається контрнаступ ЗСУ в Херсонській області, є просування по низці населених пунктів.

Журналіст запитав в експерта, чи вводять зараз окупанти додаткові заходи безпеки через розмови про удар по Кримському мосту.“Фактично всі ті сили і засоби, які можуть застосувати російські військові для запобігання подібного роду удару, вони вже застосовують. Це створення ешелованого ППО, барж з радіолокаційними пастками”, – каже Коваленко.Але все це може бути неефективно. Всі пам’ятають з історії з крейсером “Москва”, що російське ППО неефективне проти протикорабельних ракетних комплексів.“Ми зараз бачимо ситуацію з тимчасово окупованими територіями, які також покриті ешелонованим ППО, але це не допомагає проти HIMARS”, – зазначив військовий експерт.