Чyдoвi нoвuнu з caмoro paнky.. Haв0ювавcя nymiн. Тpemiй eman “cnєцanєpации” нakpuвcя. Iлюзiї npо “нєnaбєgiмyю” poзвiялucь

Через HIMARS Росія програє третій етап війни з Україною, вважає Юлія Латиніна.Десятки складів окупаційної армії РФ палають на Південному та Східному фронтах в Україні. Це тилові об’єкти, розташовані на відстані 60 – 70 км від лінії фронту. Ним працюють реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) HIMARS, які поставили хрест на російській тактиці ведення війни. Про це йдеться у блозі російської журналістки Юлії Латиніної на Facebook.

Через HIMARS Росія програє вже третій етап війни з Україною. Перший етап передбачав триденний бліцкриг із взяттям Києва. З ним Росія зазнала нищівної невдачі.Другий – відрізання України від Чорного моря, що також не вийшло. У Москви були ілюзії щодо третього етапу великого наступу на Донбасі.

Путина будут оперировать ночью: в чем причина?Проте вони почали розсипатися з появою у ЗСУ “Хімарсів”. Тактика ЗС РФ, зазначила Латиніна, полягала у невблаганному наповзанні військової машини РФ на позиції ЗСУ, перемелюванні їх вогненним валом та гарматним м’ясом. Однак Росії не вдалося нав’язати Україні таку тактику війни.“Останній тиждень цю ілюзію знищив. Російський фронт, – вірніше, його тил … горить весь … Це горять не склади – це горить російський наступ. Це горить сталінська військова стратегія, взята на озброєння генералами РФ: наступати гарматним м’ясом за вогненним валом, безладно, неприцільно ведучи вогонь площею”, – написала Латиніна.

Вона зауважила, що, за останніми даними, ЗСУ вже вдалося знищити до 20% запасів боєприпасів російського контингенту в Україні. Наступ ЗС РФ почав захлинатися з простої причини – дефіцит снарядів. І щойно українці остаточно виснажать російських окупантів цими атаками реактивною артилерією, почнеться довгоочікуваний великий контрнаступ.