7 хвилин тому! 150 км від фронту – окупанти втікають: ЗСУ женуть ворогів! Чудові новини…

Військові РФ ховають боєприпаси та техніку подалі від фронту, бо їх щодня нищать наші бійці,передає корупція.інфоОкупанти змушені переносити свої склади з боєприпасами та пальним. Про це повідомив на брифінгу заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов.Генштаб Збройних сил України має дані, що окупанти змушені переносити свої склади з боєприпасами та пальним на більшу відстань від фронту.

Наразі розглядається можливість розташування складів російської армії бригадного рівня на відстані 100 км від лінії фронту, складів корпусового рівня – 150 км від лінії фронту.«Збройні сили України з метою виявлення противника та завдання йому максимальних втрат, продовжує активно використовувати реактивні системи залпового вогню та далекобійну артилерію, яку зокрема отримали від міжнародних партнерів. Окрім реактивних систем залпового вогню, армійці активно використовують 155-міліметрові снаряди «Смарт», за допомогою яких уражено майже 30 броньованих об’єктів противника», – розповів Громов.

Також українські військові знищують командні пункти та порушують логістичні ланцюжки окупаційних військ РФ.Громов припустив, що, скоріше за все, росіяни перенесуть свої склади в об’єкти цивільної інфраструктури.ЗСУ дають «прикурити» окупантамРосіяни змушені переміщати свої склади подалі від лінії фронту. Це їх змусили зробити українські військові, посиливши обстріли цих об’єктів. Про це повідомив радник глави Офісу президента України Олексій Арестович у розмові із російським правозахисником Марком Фейгіним.

«Продовжується геноцид складів ракетно-артилерійського озброєння, матеріального забезпечення та командних пунктів. Херсон, донецький завод «Топаз», Шахтарськ, Нова Каховка. Все це горить, розлітаються боєприпаси. З Шахтарська взагалі почалася евакуація населення. «Хімарси» боготворящі», – сказав Арестович.Додамо, військовий експерт Мусієнко наголосив, що такі обстріли не припиняться поки всі склади загарбників на окупованих територіях не знищать. Тобто це очевидна позиція.Крім того, за його словами, наступним етапом має стати надання Україні від партнерів більш далекобійних систем, зокрема, й ракети до систем HIMARS, які можуть влучати на відстань до 150 кілометрів, аби переносити удари далі.