На росії міняють підгузники! “Чорноморський флот рф буде знищено! Ми готові атакувати їх по всьому Чорному морю…”

Заступник міністра оборони Володимир Гаврилов заявив, що Україна знищить Чорноморський флот РФ, щойно отримає достатньо зброї від партнерів.Гаврилов наголосив: якщо Росія хоче продовжити існувати як країна, вона повинна покинути захоплений Крим.Про це заступник міністра оборони сказв в інтерв’ю The Times.

“Вони мають заплатити за свою агресію”, – заявив Гаврилов під час візиту до Британії, де триває навчання українських військових.Заступник очільника Міноборони зазначив, що перш ніж розпочати штурм, українські військові наразі нарощують власні протикорабельні ракети і чекають отримання зброї більшої дальності від партнерів.

Гаврилов підкреслив, що російські кораблі в Чорному морі регулярно запускають крилаті ракети по українській інфраструктурі на півдні.Такі позиції військових кораблів означають, що Україна не може експортувати зерно з портів, адже торгові судна можуть потрапити під ворожий вогонь.“Ми отримуємо протикорабельні засоби, і рано чи пізно ми націлимося на флот. Це неминуче, тому що ми маємо гарантувати безпеку нашому народу.Ми готові атакувати їх по всьому Чорному морю, якщо ми матимемо таку можливість”, – зазначив Гаврилов.