Вже скоро ми з вами почуємо гучні новини. Ви помітили, що пропали деякі люди, які не злазили з екрану телебачення і радіомовлення нашої країни, – Данілов

За словами cекретаря РНБО, було нейтралізовано безліч людей, які б мали активізуватися після 24 лютого.Cекретар РНБО Олексій Данілов заявив, що українська контррозвідка блискуче підготувалася до повномасштабного російського вторгнення.Найближчим часом можемо почути «гучні новини» на тлі зникнення деяких впливових осіб з екранів, заявив Данілов в інтерв’ю Українському радіо, передає Главком.

«Я можу сказати велику подяку нашій контррозвідці, яка відпрацювала блискуче щодо підготовки до цього особливого періоду, який почався з лютого», – сказав Данілов.За його словами, було нейтралізовано безліч людей, які б мали активізуватися після 24 лютого.«Я вже не кажу про затримання кума Путіна Віктора Медведчука нашою контррозвідкою… І ми зараз не можемо суспільству про всіх звітувати, але те, що робить наша контррозвідка, а особливо останнім часом – це вражає. І за це їм велика дяка і пошана», – зазначив Данілов.

Він також закликав звернути увагу, що деякі відомі особи зникли з телеекранів, хоча до повномасштабної війни були там постійно.«Ми можемо почути гучні новини. Але ви можете звернути увагу, як пропали деякі люди, які не злазили з екрану телебачення і радіомовлення нашої країни. Вони десь зникли. І ніхто не знає, де вони знаходяться. Такі були потужні люди, які б не засинали після того, як вони б не зробили той чи інший виступ, або в засобах масової інформації, або в соціальних мережах. А після 24 лютого вони якось зникли», – підсумував Данілов.