Постійна рубрика “Бавовна”: українські захисники “демілітаризували” ще 4 склади з боєприпасами та базу окупантів

Наші захисники продовжують очищати українську землю від військових об’єктів російських загарбників. Упродовж минулої доби було знищено чотири склади боєприпасів росіян та одну базу.Про це повідомили в Telegram “Збройні сили України. Війна з окупантами”. Об’єкти окупантів цього дня палали на таких локаціях:

– Скадовськ, Херсонська область – знищено склад БК та базу росіян;– Баштанський район Миколаївщини – знищено склад БК;– Бериславський район Херсонської області – знищено склад БК;– Мелітопольський район Запорізької області – знищено склад БК.Українську землю очищено від ще 4 складів БК та однієї бази окупантів

Нагадаємо: у ніч проти 1 серпня у тимчасово окупованому Скадовську на Херсонщині пролунали потужні вибухи. Ймовірно, українські військові знову вдарили по складу боєприпасів російських окупантів.

На опублікованих у соцмережах кадрах видно, як після удару почалася сильна пожежа, також чути звуки детонації. Як зазначається, горить техніка ворожої російської армії, а також склад із боєприпасами.