Генерал Марченко: Комендантська година в Миколаєві пройшла дуже вдало, добре почистили місто

Тривала комендантська година в Миколаєві минула “дуже вдало”. Про це заявив генерал-майор Дмитро Марченко в ефірі каналу “Київ” 8 серпня.“Було затримано біля 400 осіб із підтвердженням про їхні дії, які підтверджують те, що вони передавали цінну інформацію на той бік. Я поки що не можу про це казати, але комендантська година пройшла дуже вдало, почистили дуже добре місто”, – сказав він.Марченко зазначив, що, окрім колаборантів, під час комендантської години виявили низку інших правопорушень.

“Вихідні пройшли не просто так”, – додав він.Російська армія обстрілює Миколаїв і область із 24 лютого – від першого дня повномасштабного вторгнення в Україну. У березні – квітні інтенсивність обстрілів знизилася після того, як українські військові відсунули окупантів від міста. Із травня Миколаїв зазнає обстрілів і ракетних ударів майже щодня.

Комендантську годину в Миколаєві ввели 5 серпня о 23.00, і тривала вона до 5.00 8 серпня. Голова ОВА Віталій Кім повідомляв, що місто закривають “для вилову колаборантів та зрадників”, які допомагають російським окупантам. Місцевим жителям дозволили гуляти з дітьми та вигулювати собак біля дому.8 серпня Кім повідомляв, що за час комендантської години, яка діяла в Миколаєві із 5-го до 8 серпня, у місті було затримано п’ятьох людей, які перебували в розшуку