Буданов: “Маємо незаперечні докази, що в Росії розпочався процес по екстреному усуненню від влади Пyтінa, верхівка готує держnереворот”

У Росії повільно розпочинається рух в напрямку повалення путінського режиму.Це пов’язано, як і з військовими провалами так із незадовільним станом російського диктатора.Про це у новому інтерв’ю розповів глава військової розвідки України Кирило Буданов.

Буданов заявив, що у Путіна ракПутін перебуває у вкрай критичному станіБуданов розповів, що перемога України призведе до зміни політичного керівництва Росії.“Такі процеси вже запущені і їх неможливо зупинити”,– додав він.За його словами розвідка володіє точною інформацією, що Путін перебуває у вкрай поганому психоемоційному і фізіологічному стані.Він дуже сильно хворий. В нього одночасно кілька значних захворювань, одним із яких є рак, – прокоментував Буданов.

Схожу інформацію надав російський олігарх, наближений до Кремля. Він розповів, що у Путіна – рак крові та додав, що у президента Росії проявляються симптоми божевілля.Журналіст-розслідувач Христо Грозєв також розповідав про хворобу Путіна. У його розпорядженні опинився запис розмови російського олігарха, який вважає, що смерть Путіна – це значно краще, аніж продовження війни проти України.

Глава військової розвідки України дав оптимістичні прогнозиЗа словами Буданова, переломний момент у війні з Росією відбудеться у середині серпня, а до кінця 2022 року завершиться протистояння на усіх фронтах. Як підкреслив кореспондент Sky News, – це найоптимістичніший прогноз глави української розвідки.Перелом буде у другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій,– йдеться в інтерв’ю.

Прогнози Буданова, як завжди лаконічні. Він вважає, що в результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які втратили, включаючи Донбас та Крим. До того ж саме ми в результаті розвінчаємо міф про могутню російську армію.Європа бачить у Росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми воюємо з Росією вісім років і можемо сказати, що ця широко розрекламована російська міць – міф. Вона не така сильна. Це орда людей зі зброєю,– наголосив Буданов.