Лікарі очам не повірили. аналогів у світі немає .. Бог таки з нами. З пораненим українським бійцем трапилось справжнє чудо

Військові хірурги в Україні провели операцію, яка не має аналогів у світі. У мобільному госпіталі в одному з прифронтових міст вперше було видалено нирку при вогнепальному пораненні з руйнацією органу.

Про це повідомили в Facebook Сухопутних військ ЗС України. Наразі там уже проведено 2 такі операції. Життя воїнів врятовано, вони вже навіть самостійно ходять по палаті.“Такі операції при бойовій травмі нирки не мають аналогів у світі. Військові хірурги України тримають стрій та впроваджують сучасні малоінвазивні операції для порятунку важких поранених”, – наголосили в Сухопутних військах.

Нагадаємо: раніше медики розповіли, як рятують поранених у Бахмуті. Вони зазначили, що невелика міська лікарня не була розрахована на прийом черг із машин швидкої допомоги, але тепер допомагає величезній кількості поранених на найбільшому полі бою в Європі. А медики-добровольці з Бахмута виїжджають на передову, де під звуки обстрілів рятують захисників України.

Основне завдання цього госпіталю зараз – стабілізувати стан поранених, щоб їх можна було перевести до більших лікарень на заході України.“Я ніколи раніше не бачила стільки людських трагедій”, – розповіла журналістам Олена Булахтіна, канадська медикиня, яка долучилася до Пирогівського першого добровольчого мобільного шпиталю.