В окуnантів “дuкa nаніkа”, мінус 100 “орkів” за 1 приліт: ЗСУ провели вдалу спецоперацію в результаті якої nоляглo понад 100 військових РФ – ЗМІ

За підсумками удару підрозділів української армії по штабу ПВК “Вагнер” у Попасній (Луганська область), ймовірно, загинуло понад 100 російських військових. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву голови Луганської ОВ Сергія Гайдая, зроблену в прямому ефірі національного телемарафону.

Фрагмент відео публікує Телеграм-канал ” Україна 365 “.За його словами, дані про втрати російських окупаційних військ поки що попередні, проте інформація, що надходить, дає уявлення про загальний рівень втрат і кількість загиблих росіян.

“Поки деталей не озвучуватимемо, але, якщо виявиться, що там понад 100 “вагнерівців” з керівного складу загинуло, це для нас уже не буде новиною”, – наголосив він.Телеведучі уточнили наявність даних про можливу загибель у Попасній Євгена Пригожина, який вважається куратором ПВК “Вагнер”. Інформація про це раніше почала поширюватись у телеграм-каналах, проте Гайдай загибель Пригожина спростував.

За його даними, достовірно встановлено, що під час удару по штабу загинула частина його заступників. Раніше повідомлялося, як у РФ вже спалахує гучний скандал , пов’язаний з тим, що російський воєнкор Сергій Середа знову “злив” позиції окупантів, після чого по них був завданий точковий удар ЗСУ.