В Лас-Вегасі Кіркорову крикнули “Слава Україні”! Переляканого філю висміяли в мережі ВІДЕО

В одному з ресторанів Лас-Вегаса українці помітили російського естрадного співака-путініста Філіпа Кіркорова. Випадкові перехожі не втрималися від того, щоб крикнути поблизу пропагандиста: “Слава Україні” і зняти його перелякану реакцію.

Ролик на своїй сторінці в Instagram опублікував фешн-блогер Микола Хрутс, який лаконічно підписав емоції росіянина: “Кіркоров напудив у штанці”.А український ведучий Олександр Куровський запостив кумедне відео в TikTok, де воно всього за добу зібрало понад чотири з половиною мільйона переглядів (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця стоірнки).

Виконавця автор відео помітив у натовпі, стоячи в черзі до ресторану. Нічого не підозрюючий Кіркоров дивився в свій телефон, коли поблизу нього пролунало гучне “Слава Україні!”

Артист миттю підняв очі та брови, озирнувся навколо себе, намагаючись знайти українців, після чого опустив голову і продовжив займатися своїми справами.В мережі висміяли переляканий вираз обличчя росіянина, нагадавши актуальні меми.“Думки в голові Кіркорова: “Не хочу уезжать отсюда, здесь так класно”, “Наклав повні штанці”, “В нього очі округлилися ніби подумав, що його зараз будуть бити”, “Нехай звикає”, “Цвет настроения 200”, – йдеться в коментарях.