10 хвилин тому! Надзвичайні втрати ворога: повний розгром авіації – поразка імперії близько! ЗСУ працюють!

Від початку жорстокої повномасштабної війни проти України російська армія втратила вже 30 з половиною тисяч окупантів та тисячі одиниць техніки.Передає корупціяПро це повідомляє Генштабу ЗСУЗагальні бойові втрати противника з 24.02 по 31.05 орієнтовно склали:

особового складу – близько 30500 (+150) осіб ліквідовано,
танків ‒ 1358 (+9) од,
бойових броньованих машин ‒ 3302 (+20) од,
артилерійських систем – 649 (+6) од,
РСЗВ – 207 (+2) од,
засоби ППО – 93 (+0) од,
літаків – 208 (+1) од,
гелікоптерів – 174 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня – 515 (+8),
крилаті ракети – 120 (+2),
кораблі /катери – 13 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн – 2275 (+11) од,
спеціальна техніка – 48 (+0).

Крім того, підкреслюється, що найбільші втрати противника минулої доби спостерігалися на Криворізькому та Запорізькому напрямках. Дані постійно уточнюються.Зазначимо: служба безпеки України отримала підтвердження, що через проблеми з забезпеченням російські окупанти знову почали їсти собак.Про це відомо з переписки окупанта, яку перехопила СБУ“Все (плохо). Собак едим, жрать нечего. Сегодня йорка ели. Йоркширского терьера”.

Загарбник, який розташувався на тимчасово окупованій території Херсонщини, пише знайомому про проблеми з продовольством.Зі слів військовослужбовця рф, у них немає харчів, тому що в армії відсутня логістика, і продукти ніяк не можуть доставити.Це різко контрастує з “переможною” картинкою, яку щоденно транслюють на російському телебаченні. Тож на здивовану відповідь друга, що у них ЗМІ “рисуют только победы”, відповідає просто:“Пусть сюда идут и рисуют”, йдеться в повідомленні СБУ.Щоб купити хоча б якісь продукти, окупант просить позичити грошей, але знайомий відповідає, що й сам має фінансові проблеми.