Геть дах пoїхав?! “Ета двайноє беззаконіє…” Медведєв почав марити про суди Лінча і Ку-клукс-клан

Заступник голови Ради безпеки рф, експрезидент рф Дмітрій Медведєв назвав санкції щодо членів сімей російських чиновників подвійним беззаконням і порівняв їх із практиками з минулого.Про це повідомляє РИА “Новости”.“От візьмемо санкції. Тут подвійне беззаконня. Тепер за міфічні, вигадані на Заході порушення за їхньою моделлю відповідають не лише учасники політичних подій – державні діячі чи депутати, а й їхні сім’ї, які ніяк не здатні вплинути на своїх родичів”, – заявив він.

“Якщо вирішили європейські та американські законотворці – значить, сім’я відповість. За повною схемою і без провини. І давай блокувати рахунки членів сімей, їхнє майно, не пускати їх через кордон до західних цінностей!” – зазначив Медведєв.На його думку, можна передбачити у майбутньому сприйняття Заходом і інших історичних практик.

Зокрема, він згадав Закони Хаммурапі, де за загибель сина господаря будинку від обвалу будівлі, неякісно виконаної будівельником, можна було вбити сина будівельника.“Чекаємо тепер повернення в західних законах принципу таліону (рівної відплати за скоєне). А що? Чим погано? Кожен зможе вершити правосуддя за принципом “око за око, зуб за зуб”! потім там зможуть і суди Лінча відновити. Поруч із легалізацією Ку-клукс-клану. У американців тут багата історія!” – заявив Медведєв.

Європейський союз напередодні опублікував в офіційному журналі шостий пакет санкцій проти росії, до списків персональних санкцій, зокрема, включено дружину прессекретаря президента росії Дмітрія Пєскова Татьяну Навку, а також його сина та дочку.