ЗСУ контратакують ворога на двох напрямках: на Херсонщині розповіли про ситуацію

Збройні сили України проводять успішні контратаки на півночі Херсонщини та Миколаївському напрямку. Невеликі перемоги військових дають сподівання на якнайскоріше звільнення регіону від окупантів.

Про це в ефірі телемарафону повідомив голова обласної ради Олександр Самойленко. За його словами, жителі Херсонщини чекають на прихід ЗСУ та української влади. obozrevatel.com

“Опір завжди агресивний, але завжди не прийнятний до окупантів. Які б нам не розповідали речі, Херсонщина – це Україна, херсонці – це українці. Херсон – це місто герой, як відзначив президент, а херсонці дійсно поводяться, як герої”, – підкреслив він.

Посадовець додав, що завдяки патріотично налаштованим жителям регіону окупанти не мають змоги провести “референдум” зі створення так званої “ХНР” або приєднання області до анексованого Криму.

“Вже сьогодні, наскільки мені відомо, три чи чотири рази вони планували проведення референдумів, робили речі якісь, щоб хоч якось вплинути на волевиявлення людей. Найперше це те, що вже четверту добу, і не вперше, відсутній мобільний зв’язок на всій території області”, – розповів Самойленко